Сауни, лазні та комплектуючі

В нашій країні останнім часом стало дуже популярним будівництво сауни та лазні. Адже всі знають, що це ідеальний спосіб розслабитися і отримати заряд енергії всього організму на цілий тиждень. Лазня чи сауна - це насамперед очищення шкіри.

Перед тим, як почати будувати сауну, перш за все продумайте, де найкраще розмістити її. Якщо у Вас будинок, то сауна може перебувати і в підвальному приміщенні, і у ванній, і на горищі і навіть на терасі. Від місця для сауни буде залежати проект сауни, кількість матеріалів та обладнання. Якщо Ви захочете розмістити сауну в підвальному приміщенні, то звичайно треба буде подбати про душову кабіну, якщо сауна буде розташована десь у саду або дворі, то доведеться обладнати невеликий басейн. Менше витрат на сауну Ви понесете, якщо вона перебуватиме в підвальному чи горищному приміщенні. Але, звичайно ж, зручніше, якщо сауна перебувати всередині будинку. Але на таку сауну Вам доведеться витратити більше.

ПП Ходос пропонує своїм клієнтам все для лазні та сауни. Історія лазні сягає своїм корінням глибоко в минуле. Ще древні греки та римляни любили проводити час у парних, які грали роль будинків відпочинку. На сьогоднішній день лазні та сауни користуються меншою популярністю.

У цій статті ми хочемо розповісти про відмінність сауни та інфрачервоної сауни та її дію на наш організм. Зараз уже всі знають, що сауна або інфрачервона сауна - це не тільки гарне місце для спілкування людей, але й дуже хороший спосіб розслабитися, зняти напругу і найголовніше без будь-яких побічних впливів.

Домашня Сауна. Привабливість та зручність Вашого житла. Для того, щоб відчути всю повноцінність і прекрасні сторони реальності, не вистачить мати лише окремий будиночок.

В останні роки сауна все більше стає популярним місцем для відпочинку та релаксації. Якщо раніше попит на сауну був у північних таборах світу, то зараз попариться люблять і на півдні Європи, в Америці...

Баня — приміщення, обладнане для миття тіла з одночасною дією води та гарячого повітря (в турецьких та римських лазнях) або пари (у російській та фінській лазні). Часто в це поняття вкладається весь комплекс дій, які здійснюються людиною в лазні або пов'язані з нею.

У далекі часи перед тим, як сходити в лазню попаритися, треба було добре підготуватися. Спочатку жінки готували чисту білизну чоловікам, хтось інший приносив два віники, найкращим вважався березовий віник. Чому, спитаєте, два? Один – для чоловіка, інший – для жінки. Паритися в лазні любили від старого до малого, готувалися дуже ретельно. Віників заготовляли на рік не менше ніж 38 пар. Сам березовий віник аж до весни зберігав свій запах, а березовий сік, що випаровував, лікував людей від багатьох захворювань.

З 60-х років. XX ст. у нас, та й у всьому світі, став зростати інтерес до лазні та сауни. Швидше за все, ці тенденції з'явилися раніше, але їх не помічали на тлі масових відвідувань лазень та саун, які на той час пояснювали відсутністю у радянських людей упорядкованого індивідуального житла.

Вважалося, що з отриманням квартири з ванною, людина забуде дорогу до лазні чи сауни. Оскільки ця доктрина була визначальною у лазневій «політиці», то, розгортаючи масове житлове будівництво, про лазні та сауни ніхто й не думав.

У стародавніх турків, римлян і навіть індіанців існував обряд очищення тіла, яке супроводжувалося сильним потінням тіла.

Ці звичаї в різний час та в різних народах світу були різними. Це залежало від клімату та природних особливостей краю.

Робочі години

  • ПН 09:00 - 17:00
  • ВТ 09:00 - 17:00
  • СР 09:00 - 17:00
  • ЧТ 09:00 - 17:00
  • ПТ 09:00 - 17:00
  • СБ/НДЗАЧИНЕНО

Контакти

Адреса:
м.Київ вул. Набережно-Корчуватська, 136

Телефони:
Відділ продажів: (050) 834 -11-77
Начальник виробництва: (067) 244-86-63

E-mail:
130474@ukr.net